Odwiedzin:
Wyświetleń:
Gości online:
96309
222407
1

REGULAMINY

                PZHGP POM.ŚROD.o/USTECKO-SŁUPSKI-0460, rok 2019.                
             damnica                                                            
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Zeven z dnia 23.06.19                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:30.0 N 09:17:54.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  544.171 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   186                           
      5.Ilość konkursów.......................:   62                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   990.88                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   755.90                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,12,01                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,09,10                         
     10.Czas trwania konkursu.................:2 godz. 57 min.  9 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  55.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Damnica [ 5]                                                      
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 2  │ Damnica                 │   11   │  186   │   62  │33.33│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   11   │  186   │   62  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Andrzej Piechowicz                                                        
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                 PZHGP POM.ŚROD.o/USTECKO-SŁUPSKI-0460, rok 2019.                                                                               
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  9. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                
                                           z lotu Zeven, w dniu 23.06.19                                                                                        
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
     1 Szarko Jerzy                    2 PL-0250-18-4204   GSM 15:12:01      990.88   5.38  18-  4-  4  542.030  55.000                                         
     2 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-18-2645   G M 15:21:33      979.23  10.75  31- 12-  4  544.990  54.820                                         
     3 Dziubałtowski Adam              2 PL-0460-17-2536   GCM 15:21:49      975.96  16.13  18-  8-  4  543.430  54.640                                         
     4 Dziubałtowski Adam              2 PL-0460-17-2575   GCM 15:29:16      963.07  21.51   2  <   8>  543.430  54.460                                         
     5 Drost Józef                     2 PL-0460-18-2355   GCM 15:38:33      956.92  26.88  14-  4-  4  548.840  54.280                                         
     6 Demedziak Andrzej               2 PL-0460-18-3838   G M 15:39:01      944.03  32.26  18-  8-  4  541.890  54.100                                         
     7 Demedziak Andrzej               2 PL-0244-18-7014   GCM 15:47:35      930.15  37.63   2  <  15>  541.890  53.920                                         
     8 Dziubałtowski Adam              2 PL-0460-17-2591   GCM 15:51:34      926.46  43.01   3  <   9>  543.430  53.740                                         
     9 Dziubałtowski Adam              2 PL-0460-18-3531   GSM 15:51:39      926.33  48.39   4  <  14>  543.430  53.560                                         
    10 Cieślik Ryszard                 2 PL-0460-17-2224   GSM 16:00:17      919.56  53.76  16-  4-  4  547.400  53.380                                         
    11 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-18-2632   G M 15:58:54      917.65  59.14   2  <  13>  544.990  53.200                                         
    12 Kulma Marian                    2 PL-0460-17-2163   GCM 16:02:52      912.63  64.52  20-  7-  4  545.630  53.020                                         
    13 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-16-1719   GCM 16:04:17      909.40  69.89   3  <  20>  544.990  52.840                                         
    14 Dziubałtowski Adam              2 PL-0460-16-1759   GSM 16:02:39      909.28  75.27   5  <  19>  543.430   0.000                                         
    15 Demedziak Andrzej               2 PL-0460-18-2765   G M 16:01:05      909.08  80.65   3  <  26>  541.890  52.480                                         
    16 Leyk Rafał                      2 PL-0460-17-1826   GCM 16:05:20      908.66  86.02  18- 11-  4  545.500  52.300                                         
    17 Leyk Rafał                      2 PL-063-18-1493    G M 16:09:44      902.05  91.40   2  <  18>  545.500  52.110                                         
    18 Leyk Rafał                      2 PL-0460-18-2066   GSM 16:09:59      901.68  96.77   3  <  34>  545.500  51.930                                         
    19 Dziubałtowski Adam              2 PL-0296-15-11011  G M 16:08:36      900.32 102.15   6  <  45>  543.430   0.000                                         
    20 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-17-3750       16:13:38      895.43 107.53   4  <  31>  544.990  51.570                                         
    21 Szarko Jerzy                    2 PL-0460-17-2841   G M 16:10:47      894.76 112.90   2  <  29>  542.030  51.390                                         
    22 Kulma Marian                    2 PL-0460-18-2910   G M 16:16:32      892.23 118.28   2  <  24>  545.630  51.210                                         
    23 Walenczak Henryk                2 PL-0460-16-4672   G M 16:15:35      886.64 123.66  10-  1-  1  541.370  51.030                                         
    24 Kulma Marian                    2 PL-0225-16-19167  GSM 16:21:11      885.50 129.03   3  <  40>  545.630  50.850                                         
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  9. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
    25 Cieślik Ryszard                 2 PL-0460-18-2389   G M 16:34:11      870.02 134.41   2  <  50>  547.400  50.670                                         
    26 Demedziak Andrzej               2 PL-0460-18-2725   G M 16:30:39      866.12 139.78   4  <  28>  541.890  50.490                                         
    27 Drost Józef                     2 PL-0460-16-4446   GCM 16:39:32      864.95 145.16   2  <  53>  548.840  50.310                                         
    28 Demedziak Andrzej               2 PL-0460-18-2730   G M 16:37:14      857.10 150.54   5  <  32>  541.890   0.000                                         
    29 Szarko Jerzy                    2 PL-0460-18-2957   G M 16:38:00      856.29 155.91   3  <  30>  542.030  49.950                                         
    30 Szarko Jerzy                    2 PL-0460-16-4254   G M 16:40:02      853.55 161.29   4          542.030  49.770                                         
    31 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-16-1738   GSM 16:44:39      852.01 166.67   5  <  33>  544.990   0.000                                         
    32 Demedziak Andrzej               2 PL-0460-18-2754   G M 16:42:57      849.42 172.04   6  <  36>  541.890   0.000                                         
    33 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-17-3811   G M 16:48:26      847.00 177.42   6  <  38>  544.990   0.000                                         
    34 Leyk Rafał                      2 PL-0460-17-1824   GCM 16:49:07      846.90 182.80   4  <  35>  545.500  49.050                                         
    35 Leyk Rafał                      2 PL-0460-17-2636   GSM 16:49:09      846.85 188.17   5  <  37>  545.500   0.000                                         
    36 Demedziak Andrzej               2 PL-0460-18-1450   GSM 16:45:13      846.42 193.55   7  <  58>  541.890   0.000                                         
    37 Leyk Rafał                      2 PL-0460-18-2050   GSM 16:56:47      836.94 198.92   6  <  42>  545.500   0.000                                         
    38 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-17-3825   GCM 16:58:04      834.51 204.30   7  <  39>  544.990   0.000                                         
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                    
    39 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-17-3854   G M 17:01:31      830.12 209.68   8  <  44>  544.990   0.000                                         
    40 Kulma Marian                    2 PL-0460-17-2183   GSM 17:12:22      817.59 215.05   4  <  41>  545.630  47.970                                         
    41 Kulma Marian                    2 PL-0460-18-2909   GSM 17:16:55      812.05 220.43   5  <  48>  545.630   0.000                                         
    42 Leyk Rafał                      2 PL-0460-18-2062   G M 17:18:05      810.45 225.81   7  <  43>  545.500   0.000                                         
    43 Leyk Rafał                      2 PL-0460-17-2049   GCM 17:18:32      809.91 231.18   8  <  46>  545.500   0.000                                         
    44 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-17-3870   GCM 17:17:59      809.81 236.56   9  <  47>  544.990   0.000                                         
    45 Dziubałtowski Adam              2 PL-0460-18-3522   G M 17:18:49      806.50 241.94   7  <  59>  543.430   0.000                                         
    46 Leyk Rafał                      2 PL-0460-18-2035   GCM 17:21:50      805.96 247.31   9  <  54>  545.500   0.000                                         
    47 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-18-2649   G M 17:24:58      801.50 252.69  10  <  51>  544.990   0.000                                         
    48 Kulma Marian                    2 PL-0460-16-4830   G M 17:25:50      801.42 258.06   6  <  49>  545.630   0.000                                         
    49 Kulma Marian                    2 PL-0460-17-2182   G M 17:28:06      798.76 263.44   7          545.630   0.000                                         
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  9. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                
  ┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                        
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                        
  │   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                        
  └───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                        
    50 Cieślik Ryszard                 2 PL-0460-16-4618   GCM 17:31:10      797.77 268.82   3  <  62>  547.400  46.160                                         
    51 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-18-2648   G M 17:29:34      796.11 274.19  11  <  61>  544.990   0.000                                         
    52 Nowicki Marek                   2 PL-0460-18-1249   G M 17:26:01      795.30 279.57  15-  2-  2  541.610  45.800                                         
    53 Drost Józef                     2 PL-0460-16-4420   GCM 17:36:52      793.27 284.95   3  <  56>  548.840  45.620                                         
    54 Leyk Rafał                      2 PL-0460-18-2013   GCM 17:37:26      787.80 290.32  10  <  57>  545.500   0.000                                         
    55 Nowicki Marek                   2 PL-0296-15-8322   G M 17:34:19      785.72 295.70   2          541.610  45.260                                         
    56 Drost Józef                     2 PL-064-14-782     GSM 17:47:10      781.64 301.08   4          548.840  45.080                                         
    57 Leyk Rafał                      2 PL-0460-18-2014   G M 17:43:49      780.61 306.45  11          545.500   0.000                                         
    58 Demedziak Andrzej               2 PL-0460-18-2722   GCM 17:42:00      777.46 311.83   8          541.890   0.000                                         
    59 Dziubałtowski Adam              2 PL-0460-16-1751   GCM 17:46:56      774.19 317.20   8          543.430   0.000                                         
    60 Kędzia Andrzej                  2 PL-0460-18-3653   GCM 17:47:35      773.13 322.58   8-  1-  1  543.190  44.360                                         
    61 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-16-238    GCM 18:03:09      758.88 327.96  12          544.990   0.000                                         
    62 Cieślik Ryszard                 2 PL-0460-17-2245   GCM 18:09:10      755.90 333.33   4          547.400  44.000                                         
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3                                                    
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                      
    63 Kulma Marian                    2 PL-0460-18-2905   G M 18:08:56      753.70   0.00   8          545.630   0.000                                         
    64 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-18-2663   GSM 18:20:39    18:19:34   0.00  13          544.990   0.000                                         
    65 Piechowicz Andrzej              2 PL-0460-18-2621   G M 18:25:01    18:23:55   0.00  14          544.990   0.000                                         
    66 Demedziak Andrzej               2 PL-0460-18-2769   GSM 18:24:22    18:27:25   0.00   9          541.890   0.000                                         
    67 Demedziak Andrzej               2 PL-0302-14-3018   GSM 18:24:56    18:27:58   0.00  10          541.890   0.000                                         
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
               PZHGP POM.ŚROD.o/USTECKO-SŁUPSKI-0460, rok 2019.                                                                                                 
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Damnica [ 5]                                                                                                                                                  
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 Piechowicz      Andrzej         2  5  5  5  5  5  4  5  5  4   43   1353.47  37.8                                                                    
    2    2 Dziubałtowski   Adam            2  5  5  5  5  5  4  5  5  4   43   1336.29  32.7                                                                    
    3    3 Kulma           Marian          2  5  5  5  5  5  4  5  3  4   41   1266.88  32.6                                                                    
    4    4 Leyk            Rafał           2  5  5 --  5  5  4  5  5  4   38   1197.95  33.0                                                                    
    5    6 Drost           Józef           2  3  5  4  2  5  4  4  4  4   35   1067.30  27.0                                                                    
    6    7 Cieślik         Ryszard         2  5  5  5  3  5  2  5  3  4   37   1017.73  18.7                                                                    
    7    5 Kalinowski      Rafał           2  5  5  5  5  5  2  5  2 --   34    907.25  38.9                                                                    
    8    8 Demedziak       Andrzej         2  0 --  5  5  3  3  3  2  4   25    886.36  16.2                                                                    
    9    9 Walenczak       Henryk          2  5  3  2  5  4  3  1  2  1   26    726.11  18.6                                                                    
   10   12 Szarko          Jerzy           2 -- --  0  5  1  3  1  4  4   18    694.41  16.2                                                                    
   11   10 Baran           Bogdan          2  2  3  3  4  0  4  3  4 --   23    659.51  19.5                                                                    
   12   11 Kędzia          Andrzej         2  3  1  3  3  3  3  3  1  1   21    633.76  18.1                                                                    
   13   14 Nowicki         Marek           2  0  1  1  3  4  1  3  1  2   16    504.96  10.0                                                                    
   14   13 Szymański       Wojciech        2  5  4  2  3  4  1 -- -- --   19    425.50  19.8                                                                    
   15   15 Walęczak        Mateusz         2  1  1  0  0 -- -- -- -- --    2     28.97   5.3                                                                    

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
               PZHGP POM.ŚROD.o/USTECKO-SŁUPSKI-0460, rok 2019.                                                                                                 
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Klasyfikacja po locie   9 Zeven  z dnia 23.06.19.                                                                                                             
  Damnica [ 5]                                                                                                                                                  
┌───┬─────────────────────────────┬────────┬───┬────┬────┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬────┬────────────────┬────┐                                                
│Lp.│ Nazwisko       Imie         │Odleg’. │Wk.│Poz.│Poz.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Raz.│     Punkty     │Nr  │                                                
│   │                             │        │Go’│I G.│II G│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │knk.│Lot  9 │ Razem  │Hod.│                                                
└───┴─────────────────────────────┴────────┴───┴────┴────┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴────┴───────┴────────┴────┘                                                
   1 Piechowicz      Andrzej        544.990  31    2   11  5  5  5  5  5  4  5  5  4   43  212.43  1353.47  201                                                 
   2 Dziubałtowski   Adam           543.430  18    3    4  5  5  5  5  5  4  5  5  4   43  216.40  1336.29  202                                                 
   3 Kulma           Marian         545.630  20   12   22  5  5  5  5  5  4  5  3  4   41  203.05  1266.88  216                                                 
   4 Leyk            Rafał          545.500  18   16   17  5  5 --  5  5  4  5  5  4   38  205.39  1197.95  218                                                 
   5 Drost           Józef          548.840  14    5   27  3  5  4  2  5  4  4  4  4   35  195.29  1067.30  210                                                 
   6 Cieślik         Ryszard        547.400  16   10   25  5  5  5  3  5  2  5  3  4   37  194.21  1017.73  215                                                 
   7 Kalinowski      Rafał            0.000   0    0       5  5  5  5  5  2  5  2 --   34    0.00   907.25  261                                                 
   8 Demedziak       Andrzej        541.890  18    6    7  0 --  5  5  3  3  3  2  4   25  210.99   886.36  205                                                 
   9 Walenczak       Henryk         541.370  10   23       5  3  2  5  4  3  1  2  1   26   51.03   726.11  214                                                 
  10 Szarko          Jerzy          542.030  18    1   21 -- --  0  5  1  3  1  4  4   18  206.11   694.41  203                                                 
  11 Baran           Bogdan           0.000   0    0       2  3  3  4  0  4  3  4 --   23    0.00   659.51  212                                                 
  12 Kędzia          Andrzej        543.190   8   60       3  1  3  3  3  3  3  1  1   21   44.36   633.76  206                                                 
  13 Nowicki         Marek          541.610  15   52   55  0  1  1  3  4  1  3  1  2   16   91.06   504.96  204                                                 
  14 Szymański       Wojciech         0.000   0    0       5  4  2  3  4  1 -- -- --   19    0.00   425.50  209                                                 
  15 Walęczak        Mateusz          0.000   0    0       1  1  0  0 -- -- -- -- --    2    0.00    28.97  260                                                 

 
            - strona 1 -                                                        
                PZHGP POM.ŚROD.o/USTECKO-SŁUPSKI-0460, rok 2019.                
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 23.06.19 Zeven                                    
            Damnica [ 5]                                                        
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dziubałtowski   Adam            2    18    4     8   216.40     
              2 Piechowicz      Andrzej         2    31    4    12   212.43     
              3 Demedziak       Andrzej         2    18    4     8   210.99     
              4 Szarko          Jerzy           2    18    4     4   206.11     
              5 Leyk            Rafał           2    18    4    11   205.39     
              6 Kulma           Marian          2    20    4     7   203.05     
              7 Drost           Józef           2    14    4     4   195.29     
              8 Cieślik         Ryszard         2    16    4     4   194.21     
              9 Nowicki         Marek           2    15    2     2    91.06     
             10 Walenczak       Henryk          2    10    1     1    51.03     
             11 Kędzia          Andrzej         2     8    1     1    44.36     

 
                                                                                                                                                                
                                         Damnica [5]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów                                                                                      
                                        Symbol płci 0.                                                                                                          
                              Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,                                                                                                
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ PUNKTY │KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0460-17-2591  G  0   7    218.040  2356.930                                                                       
        2 Kulma           Marian         2 PL-0460-17-2182  G  0   7    188.770  2155.090                                                                       
        3 Drost           Józef          2 PL-0460-16-4420  G  0   6    201.480  2227.980                                                                       
        4 Kulma           Marian         2 PL-0460-18-1435  G  0   6    163.080  1811.570                                                                       
        5 Kalinowski      Rafał          2 PL-0296-17-7964  G  0   6    154.410  1812.660                                                                       
        6 Drost           Józef          2 PL-0460-18-2355  G  0   5    183.780  1986.390                                                                       
        7 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0460-16-1751  G  0   5    181.370  2158.410                                                                       
        8 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-18-2663  G  0   5    166.400  1853.080                                                                       
        9 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0460-17-2575  G  0   5    165.440  1766.000                                                                       
       10 Leyk            Rafał          2 PL-0460-18-2066  G  0   5    164.700  1768.670                                                                       
       11 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0296-15-11011 G  0   5    157.040  1760.190                                                                       
       12 Kulma           Marian         2 PL-0460-16-4830  G  0   5    150.720  1645.180                                                                       
       13 Walenczak       Henryk         2 PL-0460-16-4672  G  0   5    129.190  1428.200                                                                       
       14 Cieślik         Ryszard        2 PL-0460-16-3958  G  0   5    128.410  1458.650                                                                       
       15 Leyk            Rafał          2 PL-0460-18-2050  G  0   4    145.050  1611.940                                                                       
       16 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0460-17-2536  G  0   4    144.130  1487.560                                                                       
       17 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-18-2656  G  0   4    136.780  1499.490                                                                       
       18 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-16-1719  G  0   4    135.720  1408.770                                                                       
       19 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-18-2638  G  0   4    134.080  1499.490                                                                       
       20 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-18-2645  G  0   4    129.550  1408.800                                                                       
       21 Kulma           Marian         2 PL-0460-18-2910  G  0   4    129.530  1409.140                                                                       
       22 Drost           Józef          2 PL-0460-16-4446  G  0   4    127.120  1426.310                                                                       
       23 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-16-1712  G  0   4    120.060  1302.590                                                                       
       24 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-17-3827  G  0   4    119.130  1302.590                                                                       
       25 Drost           Józef          2 PL-0460-16-4448  G  0   4    109.820  1235.500                                                                       
       26 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-17-3869  G  0   4    107.060  1100.510                                                                       
       27 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0460-17-2581  G  0   4     99.610  1101.200                                                                       
       28 Leyk            Rafał          2 PL-0460-18-2043  G  0   4     91.560  1021.070                                                                       
       29 Kalinowski      Rafał          2 PL-064-15-10222  G  0   4     90.450  1023.830                                                                       
       30 Leyk            Rafał          2 PL-070-16-4783   G  0   4     90.230  1021.040                                                                       
       31 Drost           Józef          2 PL-064-15-10348  G  0   4     81.630  1038.850                                                                       
       32 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-16-1737  G  0   4     77.160   903.580                                                                       
       33 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-17-3750     0   3    132.230  1454.220                                                                       
       34 Leyk            Rafał          2 PL-0460-17-2636  G  0   3    117.240  1253.110                                                                       
       35 Demedziak       Andrzej        2 PL-0460-18-2757  G  0   3    116.220  1248.990                                                                       
       36 Kędzia          Andrzej        2 PL-0443-15-8060  G  0   3    116.090  1260.190                                                                       
       37 Nowicki         Marek          2 PL-0460-18-1269  G  0   3    112.640  1251.410                                                                       
       38 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-17-3745     0   3    111.000  1145.960                                                                       
       39 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0460-16-1759  G  0   3    110.130  1249.920                                                                       
       40 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-17-3811  G  0   3     95.850  1055.210                                                                       
       41 Leyk            Rafał          2 PL-0460-18-2014  G  0   3     91.680  1056.020                                                                       
       42 Cieślik         Ryszard        2 PL-0460-17-1878  G  0   3     88.960  1069.220                                                                       
       43 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-18-2664  G  0   3     87.400   943.820                                                                       
       44 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0460-17-2580  G  0   3     72.500   863.500                                                                       
       45 Szymański       Wojciech       2 PL-0460-17-3237  G  0   3     69.680   740.630                                                                       
       46 Kulma           Marian         2 PL-0460-18-2905  G  0   3     59.990   666.250                                                                       
       47 Kalinowski      Rafał          2 PL-0460-18-2154  G  0   3     49.680   552.280                                                                       
       48 Demedziak       Andrzej        2 PL-0460-18-2765  G  0   2    107.070  1092.990                                                                       
       49 Demedziak       Andrzej        2 PL-0460-18-2722  G  0   2     92.590  1092.990                                                                       
       50 Demedziak       Andrzej        2 PL-0244-18-7014  G  0   2     86.690   890.820                                                                       

 
                                                                                                                                                                
                                         Damnica [5]                                                                                                            
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów                                                                                      
                                        Symbol płci 1.                                                                                                          
                              Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,                                                                                                
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ PUNKTY │KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-17-3825  G  1   7    217.600  2357.800                                                                       
        2 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-17-3870  G  1   7    209.850  2357.800                                                                       
        3 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-16-238   G  1   7    185.590  2155.720                                                                       
        4 Kulma           Marian         2 PL-0460-17-2163  G  1   6    227.060  2515.650                                                                       
        5 Drost           Józef          2 PL-064-14-782    G  1   6    190.380  2227.980                                                                       
        6 Leyk            Rafał          2 PL-0460-17-2049  G  1   6    174.920  1920.330                                                                       
        7 Cieślik         Ryszard        2 PL-0460-16-4647  G  1   6    138.640  1616.040                                                                       
        8 Kulma           Marian         2 PL-0225-16-19167 G  1   5    173.050  1964.820                                                                       
        9 Leyk            Rafał          2 PL-0460-18-2035  G  1   5    169.210  1965.760                                                                       
       10 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-16-1738  G  1   5    149.030  1645.470                                                                       
       11 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-18-2670     1   5    145.500  1656.180                                                                       
       12 Baran           Bogdan         2 PL-0460-18-2467  G  1   5    143.300  1634.930                                                                       
       13 Cieślik         Ryszard        2 PL-0460-17-2244  G  1   5    142.510  1660.840                                                                       
       14 Kalinowski      Rafał          2 PL-0460-16-4563  G  1   5    137.950  1463.330                                                                       
       15 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-17-3814  G  1   5    111.470  1257.140                                                                       
       16 Kalinowski      Rafał          2 PL-0460-18-2151  G  1   5    110.410  1261.180                                                                       
       17 Demedziak       Andrzej        2 PL-0460-18-3838  G  1   4    140.950  1470.450                                                                       
       18 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0460-17-2547  G  1   4    135.260  1418.760                                                                       
       19 Kalinowski      Rafał          2 PL-064-15-10224  G  1   4    122.290  1422.950                                                                       
       20 Kalinowski      Rafał          2 PL-0296-17-7965  G  1   4    120.780  1300.760                                                                       
       21 Kulma           Marian         2 PL-0460-16-4815  G  1   4    119.940  1301.660                                                                       
       22 Kalinowski      Rafał          2 PL-0460-18-2162  G  1   4    104.290  1103.730                                                                       
       23 Cieślik         Ryszard        2 PL-0460-18-2358  G  1   4    100.000  1221.940                                                                       
       24 Kulma           Marian         2 PL-0460-17-2171  G  1   4     97.730  1099.550                                                                       
       25 Kulma           Marian         2 PL-0460-17-2197  G  1   4     87.490   902.290                                                                       
       26 Kalinowski      Rafał          2 PL-0460-18-2167  G  1   4     86.100  1023.830                                                                       
       27 Leyk            Rafał          2 PL-0460-17-1826  G  1   3    137.260  1455.210                                                                       
       28 Kędzia          Andrzej        2 PL-0460-18-3653  G  1   3    129.130  1450.640                                                                       
       29 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-18-2632  G  1   3    123.710  1337.360                                                                       
       30 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0460-18-3531  G  1   3    113.530  1255.730                                                                       
       31 Walenczak       Henryk         2 PL-0460-16-4653  G  1   3    111.020  1250.660                                                                       
       32 Demedziak       Andrzej        2 PL-0460-18-2754  G  1   3    107.020  1239.780                                                                       
       33 Demedziak       Andrzej        2 PL-0460-18-2730  G  1   3    106.910  1121.490                                                                       
       34 Kulma           Marian         2 PL-0460-17-2183  G  1   3    106.650  1135.270                                                                       
       35 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-18-2648  G  1   3    102.370  1135.280                                                                       
       36 Kulma           Marian         2 PL-0460-18-2909  G  1   3    100.910  1135.240                                                                       
       37 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-18-2647  G  1   3     97.380  1065.890                                                                       
       38 Walenczak       Henryk         2 PL-064-16-2667   G  1   3     96.910  1053.610                                                                       
       39 Leyk            Rafał          2 PL-0460-18-2013  G  1   3     93.950  1056.020                                                                       
       40 Leyk            Rafał          2 PL-063-18-1493   G  1   3     93.080  1056.050                                                                       
       41 Szymański       Wojciech       2 PL-0460-18-3573  G  1   3     86.400  1061.750                                                                       
       42 Kulma           Marian         2 PL-0173-16-27378 G  1   3     84.460   943.180                                                                       
       43 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0460-17-2573  G  1   3     83.590   863.530                                                                       
       44 Cieślik         Ryszard        2 PL-0460-17-2245  G  1   3     79.770   941.500                                                                       
       45 Piechowicz      Andrzej        2 PL-0460-18-2669     1   3     71.790   863.780                                                                       
       46 Kulma           Marian         2 PL-0460-17-2177  G  1   3     63.870   745.950                                                                       
       47 Dziubałtowski   Adam           2 PL-0460-18-3540  G  1   3     57.930   667.310                                                                       
       48 Szymański       Wojciech       2 PL-0460-18-2571  G  1   3     56.730   661.730                                                                       
       49 Szarko          Jerzy          2 PL-0460-16-4254  G  1   2     96.210  1093.280                                                                       
       50 Baran           Bogdan         2 PL-0296-16-8284  G  1   2     76.480   900.910                                                                       

 
                PZHGP POM.ŚROD.o/USTECKO-SŁUPSKI-0460, rok 2019.                
             4 z 50                                                             
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Zeven z dnia 23.06.19                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:30.0 N 09:17:54.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  544.171 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   186                           
      5.Ilość konkursów.......................:   62                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   990.88                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   755.90                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,12,01                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,09,10                         
     10.Czas trwania konkursu.................:2 godz. 57 min.  9 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   4 konkursów                             
       Punkty stałe  55.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Damnica [ 5]                                                      
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 2  │ Damnica                 │   11   │  186   │   62  │33.33│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   11   │  186   │   62  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Andrzej Piechowicz                                                        
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
               PZHGP POM.ŚROD.o/USTECKO-SŁUPSKI-0460, rok 2019.                                                                                                 
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Damnica [ 5]                                                                                                                                                  
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                                    
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                                    
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │konk.│punkty │Wkł.%│                                                                    
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                                    
    1    1 Piechowicz      Andrzej         2  5  5  5  5  5  4  5  5  4   43   1351.49  37.8                                                                    
    2    2 Dziubałtowski   Adam            2  5  5  5  5  5  4  5  5  4   43   1336.29  32.7                                                                    
    3    3 Kulma           Marian          2  5  5  5  5  5  4  5  3  4   41   1266.88  32.6                                                                    
    4    4 Leyk            Rafał           2  5  5 --  5  5  4  5  5  4   38   1197.95  33.0                                                                    
    5    6 Drost           Józef           2  3  5  4  2  5  4  4  4  4   35   1067.30  27.0                                                                    
    6    7 Cieślik         Ryszard         2  5  5  5  3  5  2  5  3  4   37   1017.73  18.7                                                                    
    7    5 Kalinowski      Rafał           2  5  5  5  5  5  2  5  2 --   34    907.25  38.9                                                                    
    8    8 Demedziak       Andrzej         2  0 --  5  5  3  3  3  2  4   25    886.36  16.2                                                                    
    9    9 Walenczak       Henryk          2  5  3  2  5  4  3  1  2  1   26    726.11  18.6                                                                    
   10   12 Szarko          Jerzy           2 -- --  0  5  1  3  1  4  4   18    694.41  16.2                                                                    
   11   10 Baran           Bogdan          2  2  3  3  4  0  4  3  4 --   23    659.51  19.5                                                                    
   12   11 Kędzia          Andrzej         2  3  1  3  3  3  3  3  1  1   21    633.76  18.1                                                                    
   13   14 Nowicki         Marek           2  0  1  1  3  4  1  3  1  2   16    504.96  10.0                                                                    
   14   13 Szymański       Wojciech        2  5  4  2  3  4  1 -- -- --   19    425.50  19.8                                                                    
   15   15 Walęczak        Mateusz         2  1  1  0  0 -- -- -- -- --    2     28.97   5.3                                                                    

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
               PZHGP POM.ŚROD.o/USTECKO-SŁUPSKI-0460, rok 2019.                                                                                                 
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Klasyfikacja po locie   9 Zeven  z dnia 23.06.19.                                                                                                             
  Damnica [ 5]                                                                                                                                                  
┌───┬─────────────────────────────┬────────┬───┬────┬────┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬────┬────────────────┬────┐                                                
│Lp.│ Nazwisko       Imie         │Odleg’. │Wk.│Poz.│Poz.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │Raz.│     Punkty     │Nr  │                                                
│   │                             │        │Go’│I G.│II G│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │knk.│Lot  9 │ Razem  │Hod.│                                                
└───┴─────────────────────────────┴────────┴───┴────┴────┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴────┴───────┴────────┴────┘                                                
   1 Piechowicz      Andrzej        544.990  31    2   11  5  5  5  5  5  4  5  5  4   43  210.45  1351.49  201                                                 
   2 Dziubałtowski   Adam           543.430  18    3    4  5  5  5  5  5  4  5  5  4   43  216.40  1336.29  202                                                 
   3 Kulma           Marian         545.630  20   12   22  5  5  5  5  5  4  5  3  4   41  203.05  1266.88  216                                                 
   4 Leyk            Rafał          545.500  18   16   17  5  5 --  5  5  4  5  5  4   38  205.39  1197.95  218                                                 
   5 Drost           Józef          548.840  14    5   27  3  5  4  2  5  4  4  4  4   35  195.29  1067.30  210                                                 
   6 Cieślik         Ryszard        547.400  16   10   25  5  5  5  3  5  2  5  3  4   37  194.21  1017.73  215                                                 
   7 Kalinowski      Rafał            0.000   0    0       5  5  5  5  5  2  5  2 --   34    0.00   907.25  261                                                 
   8 Demedziak       Andrzej        541.890  18    6    7  0 --  5  5  3  3  3  2  4   25  210.99   886.36  205                                                 
   9 Walenczak       Henryk         541.370  10   23       5  3  2  5  4  3  1  2  1   26   51.03   726.11  214                                                 
  10 Szarko          Jerzy          542.030  18    1   21 -- --  0  5  1  3  1  4  4   18  206.11   694.41  203                                                 
  11 Baran           Bogdan           0.000   0    0       2  3  3  4  0  4  3  4 --   23    0.00   659.51  212                                                 
  12 Kędzia          Andrzej        543.190   8   60       3  1  3  3  3  3  3  1  1   21   44.36   633.76  206                                                 
  13 Nowicki         Marek          541.610  15   52   55  0  1  1  3  4  1  3  1  2   16   91.06   504.96  204                                                 
  14 Szymański       Wojciech         0.000   0    0       5  4  2  3  4  1 -- -- --   19    0.00   425.50  209                                                 
  15 Walęczak        Mateusz          0.000   0    0       1  1  0  0 -- -- -- -- --    2    0.00    28.97  260                                                 

 
            - strona 1 -                                                        
                PZHGP POM.ŚROD.o/USTECKO-SŁUPSKI-0460, rok 2019.                
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 23.06.19 Zeven                                    
            Damnica [ 5]                                                        
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 Dziubałtowski   Adam            2    18    4     8   216.40     
              2 Demedziak       Andrzej         2    18    4     8   210.99     
              3 Piechowicz      Andrzej         2    31    4    12   210.45     
              4 Szarko          Jerzy           2    18    4     4   206.11     
              5 Leyk            Rafał           2    18    4    11   205.39     
              6 Kulma           Marian          2    20    4     7   203.05     
              7 Drost           Józef           2    14    4     4   195.29     
              8 Cieślik         Ryszard         2    16    4     4   194.21     
              9 Nowicki         Marek           2    15    2     2    91.06     
             10 Walenczak       Henryk          2    10    1     1    51.03     
             11 Kędzia          Andrzej         2     8    1     1    44.36     

 
 Wydolność lotowa z lotu  9.                                                    
 -------------------------------------------------------------------------------
 Lp.   Nazwisko,Imie            Nr.H.  Wkład Konk. Wydol.%                      
 -------------------------------------------------------------------------------
    1 Leyk Rafał                  218    18    11  61.11                        
    2 Dziubałtowski Adam          202    18     8  44.44                        
    3 Demedziak Andrzej           205    18     8  44.44                        
    4 Piechowicz Andrzej          201    31    12  38.71                        
    5 Kulma Marian                216    20     7  35.00                        
    6 Drost Józef                 210    14     4  28.57                        
    7 Cieślik Ryszard             215    16     4  25.00                        
    8 Szarko Jerzy                203    18     4  22.22                        
    9 Nowicki Marek               204    15     2  13.33                        
   10 Kędzia Andrzej              206     8     1  12.50                        
   11 Walenczak Henryk            214    10     1  10.00                        
                                                                                
                                                                                
                                                                                

 
 Wydolność lotowa z  9 lotów                                                    
 -------------------------------------------------------------------------------
 Lp.   Nazwisko,Imie            Nr.H.  Wkład Konk. Wydol.%                      
 -------------------------------------------------------------------------------
    1 Kalinowski Rafał            261   126    49  38.89                        
    2 Piechowicz Andrzej          201   349   132  37.82                        
    3 Leyk Rafał                  218   194    64  32.99                        
    4 Dziubałtowski Adam          202   220    72  32.73                        
    5 Kulma Marian                216   270    88  32.59                        
    6 Drost Józef                 210   141    38  26.95                        
    7 Szymański Wojciech          209    96    19  19.79                        
    8 Baran Bogdan                212   118    23  19.49                        
    9 Cieślik Ryszard             215   214    40  18.69                        
   10 Walenczak Henryk            214   140    26  18.57                        
   11 Kędzia Andrzej              206   116    21  18.10                        
   12 Demedziak Andrzej           205   185    30  16.22                        
   13 Szarko Jerzy                203   111    18  16.22                        
   14 Nowicki Marek               204   160    16  10.00                        
   15 Walęczak Mateusz            260    38     2   5.26                        
                                                                                
                                                                                
                                                                                

 


Copyright © 2014 0460 PZHGP USTKA. Wszelkie prawa zastrzeżone.